FİYATLARIMIZ

Boya Badana Fiyatları

– Boya badana fiyatları dairenin büyüklüğüne, eşyalı olup olmadığına, tadilat isteyip istemediğine bağlı olarak değişmektedir. 0536 494 14 53 numaralı telefondan bize ulaşarak ücretsiz keşif / fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Teklif Seçenekleri

– Firmamızdan malzemeli veya malzemesiz (boya ve tadilat malzemeleri tarafınız ait) teklif alabilirsiniz.boya fiyatları, kadıköy boya fiyatları, boya badana fiyatları

Ekibimiz – Boya Badana Ustalarımız

– Deneyimli ekibimizle size kaliteli ve de fiyat olarak da uygun bir hizmet sunuyoruz. Sadece iş ahlakına ve prensiplerle uygun elemanlarla çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine her zaman öncelik veriyoruz.

Boya Badana İşlemi Süresi

Boya badana süresi, boya badana uygulanacak zeminin durumuna, tamir isteyip istemediğine, boyanacak kapı / petek sayısına bağlı olarak değişmektedir. Bu yüzden dairenize uygulanacak boya badana işleminin süresi hakkında kesin bilgiyi, ustamızın yapacağı keşiften sonra belli olacaktır. Boya öncesi naylon ve bantla kaplama işlemleri ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Tadilat İşleri

Boya badana işleminin yanı sıra tadilat taleplerinizi (astar uygulaması, kartonpiyer, seramik ve fayans döşeme,  kalekim tamiri, elektrik tesisatı vb.) de karşılıyoruz.

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyoruz?

Kadıköy ilçesindeki bütün daire ve iş yerleriniz için teklif alabilirsiniz. Kadıköy ilçesi dışında Üsküdar’da Fıstıkağacı, Bağlarbaşı, Zeynep Kamil, Salacak ve Üsküdar Merkez’deki daire ve işyeriniz için de teklif alabilirsiniz.

İş Bitimi / Teslimat

Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Boya badana işinin bitiminde dairenizi / işyerinizi beraber kontrol edip işi teslim ediyoruz.